עיצוב/פיסול פנים באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי

בוטוקס ושימוש בחומרי מילוי, כדוגמת חומצה היאלורונית, הם טיפולים בתופעות הלוואי של הגיל, מהיעילים והבטוחים בעולם. תוך שימוש בחומרים איכותיים אלה במיומנות ובבטיחות ניתן להצעיר את עור הפנים ולפסל אותן כבאמנות לשמה. בין היתר, מאפשר הטיפול להחליק קמטים, לעצב שפתיים, להוסיף נפח ללחיים, להרים גבות ולהגדיר מחדש את קו הלסת. טיפולים אלה אפקטיביים ביותר גם למניעת קמטים חדשים.

 

הצערת העור

הצערת העור מושגת באמצעות חומרים וטכניקות מיוחדות המאפשרות אספקת חומרי הזנה חיוניים לשכבות העור העמוקות. התוצאה היא מיצוק של העור, שיפור ניכר במראה הקמטים וכיווץ הנקבוביות, תוך שמירה על המראה הטבעי. כמו כן מוצעים פתרונות נוספים לטיפול בעור פגום, כתוצאה מצלקות פוסט-אקנה ומנזקי שמש.

 

טיפולי לייזר וטכנולוגיות מתקדמות להעלמת פגעי עור, צלקות וקמטים

השימוש בטכנולוגיות לייזר ובטכנולוגיות נוספות לטיפול בפגעי עור מאפשר להגיע לשכבות העור העמוקות ולחולל שינוי משמעותי במראה ובמרקם שלו. בקליניקה בהרצליה מגוון מכשירי לייזר מתקדמים (מהרחבים בארץ) המשמשים לטיפול בהצערת העור, בקמטים, בצלקות אקנה ובכתמי שמש וגיל. כמו כן, ניתן לטפל גם בצלוליט, סימני מתיחה ועוד. 

 
הזרקת שיער

הזרקת שיער מהירה ובטוחה בשיטה יחודית המאושרת למספר מצומצם מאוד של רופאי עור בארץ ובעולם לאחר השתלמות ותעודה מראשי החברה בשוויץ. ד"ר מרסר מבצעת השתלת שיער תוך התאמת השיער לכל מטופל/ת (טקסטורה, גוון ואורך). השתלים של Hairstetics עוצבו תוך מחשבה על הצרכים שלך ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ועיצובם שואב השראה ישירה מהאנטומיה הטבעית של שיערך. ההליך בטוח, יעיל ופולשני באופן מזערי בלבד (זעיר-פולשני). בתוך פחות משעה, תצא/י עם שתלי השיער החדשים בראשך, ותוכל/י לשוב לפעילויותייך היומיומיות השגרתיות בביטחון מחודש.  www.hairstetics.com

רפואת עור- מבוגרים וילדים

ייעוץ עור- השירות מיועד למקרים כמו: סקירת שומות, פריחה בעור, פצעי בגרות, התפרצות של מחלות עור כגון פסוריאזיס והרפס, תגובות אלרגיות, פצעים בעור, פיגמנטציה, כתמים שונים בעור, עקיצות ונשירת שיער.

הסרת נגעים- רפואי ואסתטי. קיימות מספר אפשרויות להסרת נקודות חן ונגעי עור: כריתה, גילוח, צריבה בחנקן נוזלי, צריבה בלייזר ועוד.

פיגמנטציה- באמצעות רקיחת קרמים, מכשירי לייזר, פילינג קל ועוד.

הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים באמצעות קירור מבוקר בשילוב וואקום על רקמת השומן שאינה עמידה לשינויי טמפרטורה. מטרת טיפול זה היא פירוק של אדיפוציטים (תאי השומן), שבהמשך מסולקים מהגוף באופן טבעי.